Contact

Mail ons op info@circulairfriesland.frl of stuur je bericht via onderstaand contactformulier. De contactgevens van onze teamleden vind je verderop op deze pagina.

Contactgegevens team

HOUKJE RIJPSTRA
algemeen directeur
06-55332796
houkje.rijpstra@circulairfriesland.frl

Ingrid Zeegers

INGRID ZEEGERS
programmadirecteur
06-51635599
ingrid.zeegers@circulairfriesland.frl

BART VOLKERS
programmaondersteuning
06-33425833
bart.volkers@circulairfriesland.frl

SANNE DIJKSTRA
communicatie
06-55391324
sanne.dijkstra@circulairfriesland.frl


WILLEMIEN VEELE
aanjager kunststoffen
06-47970426

willemien.veele@circulairfriesland.frl

Hanneke Schmink

HANNEKE SCHMEINK
aanjager recreatie & toerisme
06-27270769
hanneke.schmeink@circulairfriesland.frl


Heleentje Swart

HELEENTJE SWART
aanjager onderwijs
06-83905690
Heleentje.Swart@circulairfriesland.frl

Tobias Strating

TOBIAS STRATING
aanjager bouw
06-14207824
tobias.strating@circulairfriesland.frl

Marlise Vroom

MARLISE VROOM
aanjager voeding

06-53786826
narlise.vroom@circulairfriesland.frl

Lank Vaessen

LÄNK VAESSEN
aanjager water
06-18344705
lank.vaessen@circulairfriesland.frl

MARJAN DE VRIES
aanjager energie
06-49675658
marjan.de.vries@circulairfriesland.frl

Sven Jurgens

SVEN JURGENS
aanjager biomassa
06-22657016
sven.jurgens@circulairfriesland.frl

Anne Jansma, aanjager Landbouw

ANNE JANSMA
aanjager landbouw
06-38970031
anne.jansma@circulairfriesland.frl

Carla Boonstra

CARLA BOONSTRA
aanjager landbouw & zorg
06-83980000
carla.boonstra@circulairfriesland.frl