Contact

Je kunt ons mailen op info@circulairfriesland.frl of een bericht sturen via onderstaand contactformulier. Wil je jouw (Friese) circulaire nieuwtje of evenement delen via onze nieuwsbrief of social media? Leuk! Input voor de eerstvolgende nieuwsbrief ontvangen we graag uiterlijk 12 december.

Contactgegevens team


HOUKJE RIJPSTRA
algemeen directeur
06-55332796
houkje.rijpstra@circulairfriesland.frl

Ingrid Zeegers

INGRID ZEEGERS
programmadirecteur
0-651635599
ingrid.zeegers@circulairfriesland.frl


SANNE DIJKSTRA
communicatie
06-55391324
sanne.dijkstra@circulairfriesland.frl


ANNE KEIJZER
office management
058-7601900
anne.keijzer@circulairfriesland.frl

Gerard Roemers

GERARD ROEMERS
kennispartner
06-53292899
gerard.roemers@circulairfriesland.frl

BART VOLKERS
programmaondersteuning
06-33425833
bart.volkers@circulairfriesland.frl


Heleentje Swart

HELEENTJE SWART
aanjager onderwijs
06-83905690
Heleentje.Swart@circulairfriesland.frl

Tobias Strating

TOBIAS STRATING
aanjager bouw
06-14207824
tobias.strating@circulairfriesland.frl

Marlise Vroom

MARLISE VROOM
aanjager voeding
06-53786826
narlise.vroom@circulairfriesland.frl

WILLEMIEN VEELE
aanjager kunststoffen
06-47970426
willemien.veele@circulairfriesland.frl

Andries Metz

ANDRIES METZ
aanjager energie
06-42498427
andries.metz@circulairfriesland.frl

Tsjeard Hofstra

TSJEARD HOFSTRA
aanjager mobiliteit
06-20639949
tsjeard.hofstra@circulairfriesland.frl

Anne Jansma, aanjager Landbouw

ANNE JANSMA
aanjager landbouw
06-38970031
anne.jansma@circulairfriesland.frl

Carla Boonstra

CARLA BOONSTRA
aanjager landbouw (onderst.)
06-83980000
carla.boonstra@circulairfriesland.frl

Sven Jurgens

SVEN JURGENS
aanjager biomassa
06-22657016
sven.jurgens@circulairfriesland.frl

Lank Vaessen

LÄNK VAESSEN
aanjager water
06-18344705
lank.vaessen@circulairfriesland.frl

Hanneke Schmink

HANNEKE SCHMEINK
aanjager recreatie & toerisme
06-27270769
hanneke.schmeink@circulairfriesland.frl