Het bestuur en het team


Het bestuur

Het bestuur van Vereniging Circulair Friesland is een afspiegeling van de diversiteit van onze leden. Het bestaat uit de volgende personen:

John Vernooij

Voorzitter

Alex Bonnema

Penningmeester


Het team

De leden van onze vereniging vormen in Friesland het vliegwiel van de circulaire transitie, zowel binnen de vereniging als in de regio. Circulair Friesland zet zich voor hen in met een team van bevlogen en bekwame medewerkers.

Harm Beerda

Ambassadeur VCF

06 29 59 15 01

harm.beerda@gmail.com

Bart Volkers

Projectmanager

06 33 42 58 33

bart.volkers@circulairfriesland.frl

Erik Fledderus

Projectmanager Circulaire Ketens

06 16 90 02 00

erik.fledderus@circulairfriesland.frl

Max Eisenbart

RCE Youth Coordinator

06 24 84 49 62

max.eisenbart@circulairfriesland.frl

Johan Lakke

Junior Projectmedewerker

06 13 01 04 63

johan.lakke@circulairfriesland.frl

Bennie Meijerink

Financial Controller

06 83 90 53 63

bennie.meijerink@circulairfriesland.frl

Karina Pool

Communicatiemanager

06 29 49 86 44

karina.pool@circulairfriesland.frl

Nienke Turkstra

Communicatieadviseur

06 27 37 46 69

nienke.turkstra@circulairfriesland.frl

Remy van Egmond

Circulair Inkopen

06 45 99 88 78

remy.vanegmond@circulairfriesland.frl

Pyt de Vries

SPARK the Movement

06 14 56 85 77

pyt.devries@circulairfriesland.frl

Joris Rommerts

Beleid en Strategie

06 13 60 80 96

pyt.devries@circulairfriesland.frl